browser icon
Používáte zastaralou verzi prohlížeče . Prosím, aktualizujte svůj prohlížeč na nejnovější verzi nebo přejděte na prohlížeč jiného výrobce.
Používáním zastaralého prohlížeče Internetu snižujete svou bezpečnost na Internetu. Některé stránky se nemusí zobrazit správně.

O firmě

Naši specializovanou prodejnu jsme otevřeli v roce 1996. Sídlíme v historických prostorách bývalých Gayerových kasáren, nyní tržnice města Hradce Králové, nedaleko centra starého města.

Do té doby v Hradci Králové nebyl podobný obchod s dřevěnými hračkami. Vsadili jsme na specializaci nabízeného zboží, ale i na solidnost a slušnost jak v jednání s dodavateli, tak se svými zákazníky.

Cílem naší obchodní činnosti není prodej drahých suvenýrů zahraničním turistům, ale nabídnout kvalitní českou hračku našim dětem za rozumnou cenu. To se nám daří díky přímé spolupráci s tradičními i současnými výrobci.

Co Vám můžeme nabídnout

Nabízíme široký výběr dřevěných hraček pro nejmenší, loutky a loutková divadla, tahací hračky, nábyteček, auta a stavebnice, pro větší děti i dospělé logické společenské hry a dřevěné hlavolamy, dále pak různé dekorativní předměty. Součástí naší prodejny je antikvariát knih, mimo jiné, zaměřený na literaturu pro děti a mládež.

Rádi Vám nabídneme a pomůžeme s výběrem dárku pro Vaše děti, přátele a známé doma i v zahraničí, kde je tradiční česká hračka velice ceněna pro svůj vkus, nápad a vtip i řemeslné zpracování. Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě naší prodejny.

Chcete-li nám napsat dotaz na námi nabízené hračky, můžete využít tento kontaktní formulář:

Dozvědět se více
* řádek je povinný